Lista osób certyfikowanych

Luis Alarcon Arias
alarcon@wa.home.pl
Warszawa
500 240 212
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Wanda Paszkiewicz
w.paszkiewicz@niebieskalinia.org
601 470 335
Warszawa
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Tomasz Majewski
t.majewski@niebieskalinia.org
792 409 601
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta, trener
Agnieszka Turska
a.turska@niebieskalinia.org
600 343 232
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta, trener
Agnieszka Szrejter-Łoś
agnieszka@szrejter.pl
696 513 982
Posiadane certyfikaty: terapeuta, trener, superwizor
Radosław Cieśluk
radek@ciesluk.pl
508 952 406
Szczecin
Posiadane certyfikaty: terapeuta, trener, superwizor w trakcie certyfikacji
Ewa Podgórska
e.podgorska@niebieskalinia.org
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta
Monika Lakowska
m.lakowska@niebieskalinia.org
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta, trener, superwizor
Igor Rotberg
rotberg.igor@gmail.com
539 921 649
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta
Renata Pająkowska-Rożen
psychoterapiazmiany@gmail.com
536 299 536
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta
Ewelina Bazyluk
ebazyluk@gmail.com
Warszawa
Posiadane certyfikaty: terapeuta
 Patrycja Klein
dietomania@gmail.com
506 081 943
Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Magdalena Szczepańska
magdalena_gdansk@o2.pl
501 086 113
Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Magdalena Łabędź
Gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego
kontakt@magdalenalabedz.pl
606 342 057
ul. Matejki 6 pok. 24. Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Marcin Król
marcin0815@o2.pl
506 841 736
Warszawa
Posiadane certyfikaty: konsultant, terapeuta
Danuta Morawska



Posiadane certyfikaty: konsultant
Jerzy Drobotko

Posiadane certyfikaty: konsultant

Dagmara Piotrowska

Posiadane certyfikaty: konsultant

Sylwia Wysocka-Solich

Posiadane certyfikaty: konsultant

Małgorzata Hejna

Posiadane certyfikaty: konsultant

Elwira Chruściel

Posiadane certyfikaty: konsultant

Elżbieta Porowska

Posiadane certyfikaty: konsultant