Sopocki Ośrodek Specjalistyczny – [SOS] Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach [CTSR] powstał, jako naturalna konsekwencja przełożenia filozofii TSR na praktyczną pracę psychologiczną z drugim człowiekiem w oparciu o przekonania, że każdy człowiek jest ekspertem od własnego życia, zna rozwiązania dla sytuacji, w których się znalazł oraz wie, co jest dla niego najlepsze.

SOS CTSR jest autoryzowaną filią Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach z siedzibą w Warszawie.

Dwa lata działalności CTSR na rynku trójmiejskim udowodniły, że jest duże zainteresowanie nurtem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach- TSR. Z miesiąca na miesiąc nasi uczestnicy pokazywali nam potrzebę organizacji coraz większej ilości szkoleń. To dzięki nim zwiększyliśmy swoją ofertę o nowe warsztaty. Dotychczas skupialiśmy się na szkoleniach, które nadal realizujemy. Stwierdziliśmy jednak, że jest to dobry czas na kolejny krok, czyli uruchomienie placówki bezpośrednio udzielającej pomocy klientom. Ośrodek SOS będzie więc bazą kliniczną do różnego typu programów szkoleniowych. Za jakiś czas zamierzamy uruchomić staże dla początkujących terapeutów.

W ten właśnie sposób zrodził się pomysł utworzenia ośrodka terapeutycznego, gdzie w zaciszu sopockiej plaży, z dala od zgiełku i pogoni miasta, prowadzimy terapię indywidualną, grupową, rodzinną i par, procesy coachingowe oraz mediacje. Zapraszamy także na szereg warsztatów rozwojowych opracowanych z myślą o potrzebach różnych grup wiekowych i zawodowych.

W ośrodku pracują terapeuci posiadający tytuł mgr psychologii, którzy ukończyli dodatkowo  szkolenia I i II stopnia TSR oraz mają za sobą doświadczenie w pracy terapeutycznej. Nasi terapeuci posiadają wielkie serce i zapał do pracy, nadal szkolą się, by doskonalić swoje umiejętności, a pracę terapeutyczną poddają stałej superwizji. Kreatywni, otwarci, poszukujący, empatyczni, pełni szacunku dla drugiego człowieka. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, o czym można poczytać w opisie poszczególnych osób.

Mamy nadzieję, że miejsce to będzie przystanią dla wszystkich osób poszukujących rozwiązań oraz tych, dla których rozwój osobisty i odkrywanie zasobów jest ciekawą przygodą.

Zapraszamy na stronę internetową: https://www.sos-terapia.pl

  • sos1

    SOPOCKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNY - nasze pomieszczenia...

  • sos2

    SOPOCKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNY - nasze pomieszczenia...

  • sos3

    SOPOCKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNY - nasze pomieszczenia...

KONTAKT
Agnieszka Knap
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 513 979 041
PON. – ŚR.: 9:00 – 17:00
CZW. PT.: 9:00 – 12:00
NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"
02-654 WARSZAWA UL. WYGLĘDOWSKA 4/30