Zapis na szkolenie

Osoba zglaszajaca sie na szkolenie automatycznie otrzymuje fakturę po dokonaniu wplaty. Faktury będą wystawiane zgodnie z danymi przelewu (nadawcy). W przypadku chęci otrzymania faktury na inne dane (np. instytucji) prosimy o informację zanim dokonają Państwo płatności. Finansowanie z instytucji budżetowych/państwowych wymaga uzupełnienie stosownych dokumentów, w tym wcześniejszego kontaktu z biurem CTSR. Płatność wpłacona niezgodnie z regulaminem będzie zwrócona.

Zapisując sie na szkolenia w ramach CTSR akceptujemy przesyłanie przez CTSR faktur VAT w formie elektronicznej, w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad i przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (Dz. U. nr 249, poz. 1661).

Zapis na szkolenie równoznaczny jest z akceptacją regulaminu szkoleń CTSR.

 

Kursy podstawowe I stopnia

Warszawa

grupa IA
grupa IB

28-29.01.2017 (I zjazd)       Tomasz Majewski
25-26.02.2017 (II zjazd)     Agnieszka Szrejter-Łoś
17-19.03.2017 (III zjazd)     Radosław Cieśluk

11-12.03.2017 (I zjazd)         Agnieszka Turska
08-09.04.2017 (II zjazd)     Radosław Cieśluk
12-14.05.2017 (III zjazd)     Tomasz Majewski

grupa IC
grupa ID
06-07.05.2017 (I zjazd)      Agnieszka Turska
10-11.06.2017 (II zjazd)      Tomasz Majewski
07-09.07.2017 (III zjazd)   Agnieszka Szrejter-Łoś

24-25.06.2017 (I zjazd)       Tomasz Majewski
22-23.07.2017 (II zjazd)      Radosław Cieśluk
18-20.08.2017 (III zjazd)    Agnieszka Turska

grupa IE
grupa IF
05-06.08.2017 (I zjazd)       Agnieszka Turska
09-10.09.2017 (II zjazd)      Radosław Cieśluk
06-08.10.2017 (III zjazd)     Tomasz Majewski

16-17.09.2017 (I zjazd)       Monika Lakowska
21-22.10.2017 (II zjazd)     Agnieszka Turska
24-26.11.2017 (III zjazd)    Radosław Cieśluk

grupa IG (w tygodniu)

 grupa IH
04-05.10.2017 (I zjazd)      Monika Lakowska
23-24.10.2017 (II zjazd)     Tomasz Majewski
21-23.11.2017 (III zjazd)     Radosław Cieśluk

07-08.10.2017 (I zjazd)      Monika Lakowska
04-05.11.2017 (II zjazd)     Radosław Cieśluk
08-10.12.2017 (III zjazd)    Agnieszka Szrejter-Łoś


Sopot

grupa IA
grupa IB
04-05.02.2017 (I zjazd)            Monika Lakowska
04-05.03.2017 (II zjazd)          Agnieszka Turska
31.03-02.04.2017 (III zjazd)    Agnieszka Szrejter-Łoś
18-19.03.2017 (I zjazd)       Agnieszka Szrejter-Łoś
06-07.05.2017 (II zjazd)     Tomasz Majewski
19-21.05.2017 (III zjazd)    Monika Lakowska
grupa IC
grupa ID
29-30.04.2017 (I zjazd)               Agnieszka Turska
27-28.05.2017 (II zjazd)              Monika Lakowska
30.06-02.07.2017 (III zjazd)       Tomasz Majewski
24-25.06.2017 (I zjazd)      Monika Lakowska
15-16.07.2017 (II zjazd)     Agnieszka Turska
11-13.08.2017 (III zjazd)    Tomasz Majewski
grupa IE
grupa IF
05-06.08.2017 (I zjazd)       Tomasz Majewski
16-17.09.2017 (II zjazd)       Agnieszka Szrejter-Łoś
06-08.10.2017 (III zjazd)    Agnieszka Turska
23-24.09.2017 (I zjazd)          Agnieszka Szrejter-Łoś
28-29.10.2017 (II zjazd)         Tomasz Majewski
30.11-02.12.2017 (III zjazd)    Monika Lakowska
grupa IG (w tygodniu)
 grupa IH
25-27.09.2017 (I zjazd)      Agnieszka Turska
12-13.10.2017 (II zjazd)     Radosław Cieśluk
23-24.11.2017 (III zjazd)    Monika Lakowska
21-22.10.2017 (I zjazd)      Radosław Cieśluk
18-19.11.2017 (II zjazd)     Agnieszka Szrejter-Łoś
15-17.12.2017 (III zjazd)    Agnieszka Turska

 

Kursy zaawansowane II stopnia


Warszawa

grupa IIA
grupa IIB
21-23.04.2017  (I zjazd)          Agnieszka Szrejter-Łoś
27-30.05.2017  (II zjazd)         T.Majewski, A. Turska
05-07.06.2017  (III zjazd)       Luis Alarcon
13-15.07.2017  (IV zjazd)         Luis Alarcon

24-26.06.2017  (I zjazd)          Agnieszka Szrejter-Łoś
20-23.07.2017  (II zjazd)         T.Majewski, A. Turska
11-13.08.2017   (III zjazd)        Luis Alarcon
13-15.10.2017   (IV zjazd)         Luis Alarcon

grupa IIC
grupa IID
25-27.08.2017  (I zjazd)       Agnieszka Szrejter-Łoś
14-17.09.2017  (II zjazd)      T.Majewski, A. Turska
02-04.11.2017  (III zjazd)     Luis Alarcon
07-09.12.2017  (IV zjazd)     Luis Alarcon

06-08.10.2017  (I zjazd)         Agnieszka Szrejter-Łoś
16-19.11.2017  (II zjazd)         T.Majewski, A. Turska
14-16.12.2017  (III zjazd)        Luis Alarcon
25-27.01.2018   (IV zjazd)      Luis Alarcon


Sopot

grupa IIA
grupa IIB
07-09.04.2017  (I zjazd)          Agnieszka Szrejter-Łoś
13-16.05.2017  (II zjazd)          A. Turska, T.Majewski
01-03.06.2017  (III zjazd)       Luis Alarcon
20-22.07.2017  (IV zjazd)       Luis Alarcon

09-11.06.2017  (I zjazd)           Agnieszka Szrejter-Łoś
08-11.07.2017  (II zjazd)         A. Turska, T.Majewski
25-27.08.2017   (III zjazd)       Luis Alarcon
03-05.10.2017   (IV zjazd)        Luis Alarcon

grupa IIC
grupa IID
02-04.09.2017  (I zjazd)         Agnieszka Szrejter-Łoś
28.09-01.10.2017  (II zjazd)   T.Majewski, A. Turska
23-25.10.2017  (III zjazd)        Luis Alarcon
24-26.11.2017  (IV zjazd)         Luis Alarcon

13-15.10.2017  (I zjazd)          Agnieszka Szrejter-Łoś
02-05.11.2017  (II zjazd)        T.Majewski, A. Turska,
10-12.01.2018  (III zjazd)       Luis Alarcon
15-17.02.2018   (IV zjazd)      Luis Alarcon


Szczecin

grupa IIA


20-22.10.2017 (I zjazd)         Agnieszka Szrejter-Łoś
18-21.11.2017 (II zjazd)         A. Turska, T. Majewski
18-20.12.2017 (III zjazd)       Luis Alarcon
29-31.01.2018 (IV zjazd)       Luis Alarcon


Kraków

 grupa IIA


24-27.11.2017 (I zjazd)     T.Majewski, A. Turska              16-18.12.2017 (II zjazd)    Agnieszka Szrejter-Łoś
25-27.01.2018 (III zjazd)  Luis Alarcon                             15-17.02.2018 (IV zjazd)   Luis Alarcon


Katowice

 grupa IIA


08-10.09.2017 (I zjazd)    Agnieszka Szrejter-Łoś              28-31.10.2017 (II zjazd)    A. Turska. T.Majewski
09-11.11.2017 (III zjazd)    Luis Alarcon         
18-20.01.2018 (IV zjazd)   Luis Alarcon


Superwizje

31.08.2017  Warszawa ul. Jaktorowska 4    Luis Alarcon
(superwizja grupowa w godz. 09:00-13:00)


 

Studium Umiejętności Psychologicznych (SUP)

                   

Porozumienie bez przemocy (NVC) II - zaawansowane (dla osób po TSR II)

02-03.12.2017     Sopot             Agnieszka Turska

 

Integracja, inspiracje, dylematy

01.10.2017                 Warszawa        Agnieszka Turska

09.10, 08.11.2017          Sopot             Agnieszka Turska

 

 TSR na miejscu katastrofy

16-17.09.2017         Sopot                 Radosław Cieśluk

07-08.10.2017          Warszawa        Radosław Cieśluk

 

Oswoić "NIBY-POTWORA"

02-03.12.2017         Sopot               Radosław Cieśluk

 

 

KONTAKT
Agnieszka Knap
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 513 979 041
(PON. – PT.: 9:00 – 17:00)
NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"
02-654 WARSZAWA UL. WYGLĘDOWSKA 4/30