TSR - poziom podstawowy


W A R S Z A W A

 

 Grupa ID (w trakcie)   

14.09-15.09.2019
(I zjazd)
Agnieszka Turska
12.10-13.10.2019
(II zjazd)
Izabella Warchoł
15.11-17.11.2019
(III zjazd)
Izabella Warchoł

 

Grupa IDd (w trakcie)   

12.10-13.10.2019
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
27.11-28.11.2019
(II zjazd)
Agnieszka Turska
11.12-13.12.2019
(III zjazd)
Monika Lakowska

 

 Grupa IE (w trakcie)   

26.10-27.10.2019
(I zjazd)
Monika Lakowska
23.11-24.11.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski
13.12-15.12.2019
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

Grupa IF (lista rezerwowa)   

14.11-15.11.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
11.12-12.12.2019
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
15.01-17.01.2020
(III zjazd)
Monika Lakowska

 


Z A P I S Y    N A    R O K    2 0 2 0

 

 Grupa IA   

11-12.02.2020
(I zjazd)
Agnieszka Turska
03-04.03.2020
(II zjazd)
Monika Lakowska
24-26.03.2020
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

 Grupa IAd (lista rezerwowa)   

23.01-24.01.2020
(I zjazd)
Tomasz Majewski
06.02-07.02.2020
(II zjazd)
Monika Lakowska
11.03-13.03.2020
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

Grupa IB   

25.04-26.04.2020
(I zjazd)
Agnieszka Turska
29.05-30.05.2020
(II zjazd)
Monika Lakowska
19.06-21.06.2020
(III zjazd)
Tomasz Majewski

 

 Grupa IBd   

03.03-04.03.2020
(I zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
02.04.-03.04.2020
(II zjazd)
Tomasz Majewski
27.04-29.04.2020
(III zjazd)
Monika Lakowska

 

Grupa IC   

22.05-23.05.2020
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
13.06-14.06.2020
(II zjazd)
Agnieszka Turska
10.07-12.07.2020
(III zjazd)
Tomasz Majewski

 

 Grupa ICd   

07.05.-08.05.2020
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
04.06.-05.06.2020
(II zjazd)
Agnieszka Turska
29.06-01.07.2020
(III zjazd)
Monika Lakowska

 

Grupa ID   

05.09-06.09.2020
(I zjazd)
Tomasz Majewski
03.10-04.10.2020
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
06.11-08.11.2020
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

 Grupa IDd   

10.09.-11.09.2020
(I zjazd)
Monika Lakowska
01.10-02.10.2020
(II zjazd)
Radosław Cieśluk
27.10-29.10.2020
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

Grupa IE   

10.10-11.10.2020
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
13.11-14.11.2020
(II zjazd)
Monika Lakowska
11.12-13.12.2020
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 


G D A Ń S K


 Grupa ID (w trakcie)   

31.08-01.09.2019
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
05.10-06.10.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
15.11-17.11.2019
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IDd (w trakcie)   

9.09-10.09.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
10.10-11.10.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
4-6.11.2019
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

Grupa IE (w trakcie)  

26.10-27.10.2019
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
16.11-17.11.2019
(II zjazd)
Tomasz Majewski
06.12-08.12.2019
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IF (WOLNE MIEJSCA)   

21.11-22.11.2019
(I zjazd)
Monika Lakowska
10.12-11.12.2019
(II zjazd)
Radosław Cieśluk
08.01-10.01.2020
(III zjazd)
Tomasz Majewski

 


Z A P I S Y    N A    R O K    2 0 2 0

 

Grupa IA (lista rezerwowa)

18.01-19.01.2020
(I zjazd)
Radosław Cieśluk
15.02-16.02.2020
(II zjazd)
Agnieszka Turska
13.03.-15.03.2020
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IB   

21.03-22.03.2020
(I zjazd)
Agnieszka Turska
18.04-19.04.2020
(II zjazd)
Tomasz Majewski
15.05-17.05.2020
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa IBd

16.03-17.03.2020
(I zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
16.04-17.04.2020
(II zjazd)
Monika Lakowska
18.05-20.05.2020
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

 Grupa IC   

25.04-26.04.2020
(I zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
23.05-24.05.2020
(II zjazd)
Tomasz Majewski
19.06-21.06.2020
(III zjazd)
Agnieszka Turska

 

Grupa ID

19.06-20.06.2020
(I zjazd)
Monika Lakowska
11.07-12.07.2020
(II zjazd)
Agnieszka Turska
31.07-02.08.2020
(III zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IDd   

25.06-26.06.2020
(I zjazd)
Monika Lakowska
13.07-14.07.2020
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
10.08-12.08.2020
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa IE

12.09-13.09.2020
(I zjazd)
Agnieszka Turska
17.10-18.10.2020
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
20.11-22.11.2020
(III zjazd)
Tomasz Majewski

 

 Grupa IEd   

19.10-20.10.2020
(I zjazd)
Tomasz Majewski
23.11-24.11.2020
(II zjazd)
Radosław Cieśluk
14.12-16.12.2020
(III zjazd)
Monika Lakowska

 


S Z C Z E C I N

 

 Grupa IA (zakończone)   

13.04-14.04.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
25.05-26.05.2019
(II zjazd)
Monika Lakowska
07.06-09.06.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

Grupa IB (w trakcie)    

25.05-26.05.2019
(I zjazd)
Tomasz Majewski
29.06-30.06.2019
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
19.07-21.07.2019
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 


K R A K Ó W

 

 Grupa IA   

17-18.01.2020
(I zjazd)
Agnieszka Turska
15-16.02.2020
(II zjazd)
Agnieszka Szrejter-Łoś
27-29.03.2020
(III zjazd)
Radosław Cieśluk

 

 

 

 

KONTAKT
Agnieszka Knap
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 513 979 041
PON. – ŚR.: 9:00 – 17:00
CZW. PT.: 9:00 – 12:00
NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"
02-654 WARSZAWA UL. WYGLĘDOWSKA 4/30