TSR - poziom zaawansowany

Terminy na 2021 r na dole strony:


S Z K O L E N I A    O N L I N E

 Grupa IIE online (w trakcie)  

03.10.2020 (sobota)
04.10.2020 (niedziela)
17.10.2020 (sobota)
18.10.2020 (niedziela)
14.11.2020 (sobota)
15.11.2020 (niedziela)
16.11.2020 (poniedziałekj)
12.12.2020 (sobota)
13.12.2020 (niedziela)
14.12.2020 (poniedziałek)

15.01.2021 (piątek)
16.01.2021 (sobota)
17.01.2021 (niedziela)

godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30
godz. 9:00-17:30

Ewelina Nęcka
Ewelina Nęcka
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Luis Alarcon
Luis Alarcon
Luis Alarcon
Luis Alarcon
Luis Alarcon
Luis Alarcon

 

 Grupa IIC Gdańsk online (w trakcie) 

23.10.2020 (piątek)
24.10.2020 (sobota)
25.10.2020 (niedziela)
28.11.2020 (sobota)
29.11.2020 (niedziela)
04.12.2020 (piątek)
05.12.2020 (sobota)
06.12.2020 (niedziela)
09.01.2021 (sobota)
10.01.2021 (niedziela)
15.01.2021 (piątek)
16.01.2021 (sobota)
17.01.2021 (niedziela)

g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30
g. 9:00-17:30

- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Izabella Warchoł
- Izabella Warchoł
- Luis Alarcon
- Luis Alarcon
- Luis Alarcon
- Ewelina Nęcka
- Ewelina Nęcka
- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 Grupa IID Warszawa online (w trakcie)  

20-22.11.2020 g. 9-17:30
(I zjazd)
A. Szrejter-Łoś
17-20.12.2020 g. 9-17:30
(II zjazd)
I. Warchoł, E. Nęcka
11-13.02.2021, 18-20.02.2021 
(III zjazd)
Luis Alarcon
22-27.02.2021
(IV zjazd)
Izabella Warchoł

  

 Grupa IID online (w trakcie)  

5.09.2020 (sobota)
6.09.2020 (niedziela)
7.09.2020 (poniedziałek)
23.09.2020 (środa)
24.09.2020 (czwartek)
15.10.2020 (czwartek)
16.10.2020 (piątek)
17.10.2020 (sobota)
18.10.2020 (niedziela)
12.11.2020 (czwartek)
13.11.2020 (piątek)
14.11.2020 (sobota)
15.11.2020 (niedziela)
07.01.2021 (czwartek)
08.01.2021 (piątek)
09.01.2021 (sobota)
11.01.2021 (poniedziałek)
12.01.2021 (wtorek)
13.01.2021 (środa)
27.01.2021 (środa)
28.01.2021 (czwartek)
29.01.2021 (piątek)
30.01.2021 (sobota)
31.01.2021 (niedziela)

godz. 15-20
godz. 15-20
godz. 15-20
godz. 15-20
godz. 15-20
godz. 16-20
godz. 16-20
godz. 9-13
godz. 9-13
godz. 16-20
godz. 16-20
godz. 10-14
godz. 10-14
godz. 16-20
godz. 16-20
godz. 9-13
godz. 16-20
godz. 16-20
godz. 16-20
godz. 17-21
godz. 16-21
godz. 16-21
godz. 10-15
godz. 10-15

Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Ewelina Nęcka
Ewelina Nęcka
Ewelina Nęcka
Ewelina Nęcka
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł
Izabella Warchoł

  


S Z K O L E N I A    N A    R O K    2 0 2 1

 

 Grupa IIA online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)  

08-09.02.2021
16-18.02.2021
22-25.02.2021
03-04.03.2021
26.03.2021
27-28.03.2021
06-08.04.2021 
14-16.04.2021
20-22.04.2021

godz. 15.00-20.00
godz. 15.00-20.00
godz. 16.00-20.00
godz. 09.00-17.30
godz. 16.00-20.00
godz. 09.00-13.00
godz. 16.00-20.00
godz. 16.00-20.00 (uwaga: w dn. 15.04 w godz. 12:30-16:30)
godz. 16.00-20.00

Agnieszka Szrejter-Łoś
Agnieszka Szrejter-Łoś
Radosław Cieśluk
Izabella Warchoł
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias
Luis Alarcon Arias 

Monika Lakowska
Monika Lakowska

 

 Grupa IIB online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)   

11-12.02.2021
13-14.02.2021
20-23.03.2021
07-09.04.2021
14-15.04.2021
22-24.04.2021
26-28.04.2021
05-07.05.2021
08-09.05.2021

godz. 16.00-20.00
godz. 09.00-13.00
godz. 16.00-20.00
godz. 15.00-20.00
godz. 15.00-20.00
godz. 16.00-20.00
godz. 16.00-20.00
godz. 15.00-20.00
godz. 10.00-15.00

– Radosław Cieśluk
– Radosław Cieśluk
– Izabella Warchoł
– Agnieszka Szrejter-Łoś
– Agnieszka Szrejter-Łoś
– Luis Alarcon Arias
– Luis Alarcon Arias
– Iza (superwizja)
– Iza (superwizja)

 

 Grupa IIC online  (lista pełna, zapis na listę rezerwową)  

17.03-19.03.2021
20.03-21.03.2021
12.04-15.04.2021
22.04-23.04.2021
24.04-25.04.2021
21.05-23.05.2021
17.06-18.06.2021
19.06.2021
24.06-25.06.2021
26.06.2021


godz. 15-20
godz. 9-14
godz. 16-20
godz. 16-20
godz. 9-13
godz. 9-17:30
godz. 16-20
godz.9-13
godz. 16-20
godz.9-13

- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Izabella Warchoł
- Radosław Cieśluk
- Radosław Cieśluk
- Luis Alarcon Arias
- Luis Alarcon Arias
- Luis Alarcon Arias
- Luis Alarcon Arias
- Luis Alarcon Arias

 

 Grupa IID online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)  

09-10.01.2021
27-28.02.2021, 01.03.2021
6-7.03.2021
12-14.04.2021
7-9.05.2021


g. 9-17:30
g. 9-17:30
g. 9-17:30
g. 9-17:30
g. 9-17:30

- Izabella Warchoł
- Agnieszka Szrejter-Łoś
- Radosław Cieśluk
- Luis Alarcon Arias
- Agnieszka Szrejter-Łoś

 

 

KONTAKT
SZKOLENIA@CTSR.PL
TELEFON: 535-928-011 
PON., ŚR., PT.: 10:00 – 16:00
WT., CZW.: 10:00 – 12:00

NUMER KONTA
PKO BP SA:
50 1020 5558 1111 1115 7670 0183

ADRES
CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH "CTSR"

UL. BEMA 87/52, 01-233 WARSZAWA