Lista osób certyfikowanych

Luis Alarcon Arias
alarcon@wa.home.pl
Warszawa
500 240 212
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Wanda Paszkiewicz
w.paszkiewicz@niebieskalinia.org
601 470 335
Warszawa
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Monika Lakowska
m.lakowska@niebieskalinia.org
Warszawa
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Agnieszka Szrejter-Łoś
agnieszka@szrejter.pl
696 513 982
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Radosław Cieśluk
radek@ciesluk.pl
508 952 406
Szczecin
Posiadane certyfikaty: trener, superwizor
Ewa Podgórska
e.podgorska@niebieskalinia.org
Warszawa
Posiadane certyfikaty: trener
Elwira Chruściel
info@nietylkochwile.pl
509 013 316
Warszawa/online
Posiadane certyfikaty: terapeuta
Magdalena Łabędź
Gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego
kontakt@magdalenalabedz.pl
606 342 057
ul. Matejki 6 pok. 24. Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Natalia Kabała- Michna

natalia.michna.gda@gmail.com

600 850 531

Gdańsk

Posiadane certyfikaty: konsultant

Katarzyna Paterek

Przemiany.kontakt@gmail.com

500 623 026

Warszawa

Posiadane certyfikaty: konsultant

Magdalena Waśko

kontakt@magdalenawasko.pl

533 040 566

Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant

Dorota Szewczuk

dorota.szewczuk@gmail.com

607 559 282

Warszawa

Posiadane certyfikaty: konsultant

Magdalena Szczepańska
magdalena_gdansk@o2.pl
501 086 113
Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Marzanna Jakoniuk

jakoniuk.marzanna@gmail.com

Warszawa
Posiadane certyfikaty: konsultant

Marcin Król
marcin0815@o2.pl
506 841 736
Warszawa
Posiadane certyfikaty: konsultant, terapeuta
Danuta Morawska

danuska.morawska@gmail.com

601406347

Grzybno

Posiadane certyfikaty: konsultant

Jerzy Drobotko

drobotko@o2.pl

502 732 224

Barlinek
Posiadane certyfikaty: konsultant

Dagmara Piotrowska
psychodietetyk.piotrowska@gmail.com
606 988 989
Posiadane certyfikaty: konsultant
Sylwia Wysocka-Solich
s.wysocka-sollich@wp.pl501 593 888
Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Małgorzata Hejna
psychodietetyk.piotrowska@gmail.com
500 177 189
Wrocław
Posiadane certyfikaty: konsultant

Inga Kloze

ingakloze@gmail.com

505 028 070

Warszawa
Posiadane certyfikaty: konsultant

Monika Kania- Miastowska

monika.kania33@gmail.com

723 493 169

Szczecin

Posiadane certyfikaty: konsultant

Maciej Żukowski
m.zukowski@dobrzezejestes.com
603 44 72 72
Warszawa
Posiadane certyfikaty: konsultant, terapeuta
Marta Gabriel -Piechowska
marta.gabriel@interia.pl
513 234 942
Gdynia
Posiadane certyfikaty: konsultant, terpeuta
Sylwia Stecka-Nazaruk
sylwiastecka@gmail.com
697 134 523
Malbork/on-line
Posiadane certyfikaty: konsultant
Sylwia Kośnik
sylwia.kosnik@wp.pl
504 222 412
Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant 
Izabela Piórkowska
izap70@gmail.com
501 514 815
Elbląg
Posiadane certyfikaty: konsultant
Patrycja Satkiewicz
605 35 15 25
Warszawa
Posiadane certyfikaty: konsultant , terapeuta 
Elżbieta Porowska
elaporowska@wp.pl
509 923 237

Gdańsk
Posiadane certyfikaty: konsultant
Monika Ciechowicz
monika.ciechowicz@wp.pl

697 318 526


Rumia
Posiadane certyfikaty: konsultant