Założyciel i współwłaściciel CTSR. Psycholog (ze specjalizacją kliniczną) absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego PTP (nr 56), superwizor treningu grupowego PTP, specjalista psychoterapii uzależnień, superwizor Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR (nr 6). Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach EBTA (European Brief Therapy Association). Posiada certyfikat terapeuty SFBT (Solution Focused Brief Therapy). Certyfikowany specjalista w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Pracuje z osobami dorosłymi, realizuje treningi, warsztaty grupowe oraz szkolenia dla biznesu. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.
- Założyciel pierwszego w Polsce realizującego kompleksowy program terapii uzależnień Ośrodka Profilaktyki, Edukacji i Terapii dla osób z problemami alkoholowymi „PETRA” w Warszawie [1985r.].
- Odbywał staże i kursy specjalistyczne w USA [m.in. na University of Miami].
- Od lat prowadzi szkolenia w zakresie kompetencji psychologicznych i strategii zarządzania ludźmi dla różnych grup zawodowych, samorządów lokalnych i kadr kierowniczych głównie w firmach korporacyjnych. Specjalizuje się w tematach takich jak, „zarządzanie zmianą”, przywództwo, ewaluacja pracowników, komunikacja interpersonalna, budowanie zespołów, twórcze myślenie, efektywność indywidualna, coaching, rozwiązania systemowe, budowanie kultury organizacyjnej, lokalne polityki psychospołeczne, itp.
- Przez prawie 20 lat realizuje biznesowe projekty rozwojowe oraz przeprowadził liczne procesy coachingowe dla firm tj. Sanitec, HP, Merck, Akzonobel, TPSA, Orange, Glaxo SK, Olympus, T-Mobile, Plus, Saint Gobain, Federal Mogul, ING Bank, itp. . Klientami w/w procesów byli albo menedżerowie najwyższego szczebla (zarząd i członkowie zarządu) albo wysokiego szczebla (dyrektorzy)
- Pracuje w nurcie „SFA“ (Solution Focused Approach), Podejście/Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach "PSR/TSR", którego w Polsce jest jednym z prekursorów.
- Jest Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”.
e-mail: Luis Alacron Arias (alarcon@wa.home.pl)
Współwłaścicielka CTSR. Psycholożka, współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Superwizorka Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR (nr 7). Prowadzi terapię indywidualną i grupową dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie, jak również innych, którzy potrzebują pomocy we wprowadzaniu zmian w swoim życiu. Jest wykładowcą Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Europejskiego Towarzystwa Terapii Krótkoterminowej (EBTA), Certyfikowany Specjalista ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie PARPA. Przez wiele lat pracowała w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie ”Niebieska Linia” IPZ PARPA. Od 2007 roku koordynuje pracę Ogólnopolskiej infolinii Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” PARPA, a obecnie jest zastępcą kierownika tejże placówek.
e-mail:Monika Lakowska (m.lakowska@niebieskalinia.org)
Współwłaścicielka CTSR. Psycholożka i psychoterapeutka CBT nr certyfikatu 741, terapeutka schematu w trakcie certyfikacji. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR. Od kilku lat prowadzi prywatny gabinet.
W Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach zajmuje się organizacją pracy biura i koordynacją zapisów na szkolenia.
e-mail: szkolenia@ctsr.pl
Mgr psychologii klinicznej (Uniwersytet Warszawski). Certyfikowany trener i superwizor treningów psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Superwizor Towarzystwa Psychoprofilaktycznego - w zakresie psychoterapii oraz superwizor Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Jest członkiem Rady Merytorycznej Centrum CTSR. Specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie PARPA. Wykładowca Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Od 2007 roku kierownik Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
- Współzałożycielka i wiceprezes Stowarzyszenia „Niebieska Linia”. Jest psychologiem praktykiem, uczestniczy w realizacji różnych działań i programów dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie.
- Współtworzyła programy terapeutyczne i dydaktyczne funkcjonujące w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia” osadzone w nurcie TSR.
- Ma doświadczenia pracy w psychiatrii, z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych, z dziećmi i z trudną młodzieżą. Pracowała również w oświacie i ochronie zdrowia. Była urzędnikiem państwowym w Ministerstwie Zdrowia (Biuro ds. Narkomanii).
- Prowadzi terapię indywidualną, konsultacje wychowawcze oraz terapię dla par i rodzin. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć grupowych, maratonów terapeutycznych, treningów psychologicznych i umiejętności psychospołecznych.
- Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi superwizje i specjalistyczne szkolenia dla służb, m.in. Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (SPPwR) oraz w zakresie pracy z osobami stosującymi przemoc w rodzinie (SPOSP).
- Prowadzi superwizje dla terapeutów i zespołów pomagających w rozwiązywaniu różnych problemów życiowych (m.in. leczenia nerwic, pracy z osobami ze spektrum autyzmu, interwencji kryzysowej, placówek dla dzieci i młodzieży).
- W wyniku pracy z ludźmi dowiedziała się, że każdy dysponuje zasobami, dzięki którym może przekształcać nawet bardzo trudne doświadczenia w budowanie MOCY osobistej oraz lepszej przyszłości dla siebie i innych.
Certyfikowany psychoterapeutka PSTTSR (nr 23/2024), terapeutka PSTTSR (nr 55), trenerka PSTTSR (nr 3) i superwizorka Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR (nr 8), pracuje w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach jako trener i superwizor oraz w Studio TSR jako terapeuta, głównie z nastolatkami i ich rodzinami. Na ścieżkach TSRowych od ponad 20 lat, niezmiennie zadziwiając się prostotą w zawiłościach i zawiłościami w prostocie praktyki klinicznej.
e-mail: Izabella Warchoł (studiotsr.pl@gmail.com)
mgr psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (specjalność - Społeczna Psychologia Kliniczna), Certyfikowany Specjalista ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie PARPA, Certyfikowany Ambasador Metody Kids' Skills (Helsinki Brief Therapy Institute), Certyfikowany Superwizor Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (CTSR), Certyfikowany Terapeuta (nr 54) i Trener (nr 23) (PSTTSR). Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Polskiego Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), członkini Rady Merytorycznej Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, wykładowca Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (Stowarzyszenie Niebieska Linia), pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Humanistycznospołecznego (SWPS). Wieloletni pracownik zespołów interdyscyplinarnych, w latach 2010- 2017 przewodnicząca jednego z nich.
Pracuje jako terapeuta, trener, superwizor. Od kilkunastu lat współpracuje z pracownikami jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i oświaty i towarzyszy im w opracowywaniu optymalnych rozwiązań.
e-mail: Agnieszka Szrejter-Łoś (agnieszka@szrejter.pl)
Psycholog/ Terapeuta TSR (PSTTSR nr 44)/ Trener TSR (PSTTSR nr 22)/ Trener rozwoju osobistego/ Certyfikowany Specjalista ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.
Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskałem stopień magistra psychologii. Uczestniczyłem w szkoleniach Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i uzyskałem tytuł trenera i superwizora Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach wydany przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłem także Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Pracy z Osobami Stosującymi Przemoc w Rodzinie i zdałem egzamin na Specjalistę ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w Dziale Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie, gdzie udzielałem pomocy w kontakcie indywidualnym oraz grupowym. Prowadzę szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz rozwoju osobistego. Od 2015 roku prowadzę własne Centrum Terapeutyczno-Rozwojowe „Symetria” w Szczecinie.
Wartości, którymi kieruję się w życiu, to: wiara w drugiego człowieka – w jego możliwości i umiejętności, rodzina i ciągłe dążenie do rozwoju. Moją największą pasją jest spotkanie z drugim człowiekiem. W wolnych chwilach uwielbiam grać w squasha, czytać, oglądać filmy, chodzić do teatru oraz tańczyć.
e-mail:Radosław Cieśluk (radek@ciesluk.pl)
mgr psychologii klinicznej, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie (PARPA), terapeuta (certyfikat PSTTSR nr 41) i trener TSR (certyfikat PSTTSR nr 21), trener (rekomendacja PTP), superwizor ds przeciwdziałania przemocy (certyfikat Stow. "Niebieska Linia"). Od początku pracy zawodowej jest związana ze Stowarzyszeniem na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” gdzie w ramach Centrum Pomocy Specjalistycznej prowadzi terapię indywidualną i grupową, warsztaty i treningi w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (osoby uwikłane w przemoc oraz zgłaszające inne trudności życiowe). Realizuje szkolenia dla przedstawicieli różnych podmiotów z zakresu m.in. interwencji kryzysowej, pomocy psychologicznej i współpracy interdyscyplinarnej. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (członkini w zarządzie Sekcji Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach PSR-PTP).
e-mail:Ewa Podgórska (e.podgorska@niebieskalinia.org)
Jest magistrem psychologii oraz socjologii, dyplomowanym psychoterapeutą Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, Certyfikowanym Terapeutą PSTTSR (nr 69) oraz Trenerem CTSR, a także Ambasadorką metody pracy z dziećmi KidsSkills. Prowadzi neuroterapię z zastosowaniem EEG Biofeedback. Socjoterapeuta oraz Certyfikowany Terapeuta TUS. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, dorosłymi, parami i w pracy z rodziną. Przez kilkanaście lat pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Szczecinie w Dziale Interwencji Kryzysowej biorąc udział w pomocy interwencyjnej jak i terapeutycznej osobom doznającym przemocy domowej oraz w Dziale Pieczy Zastępczej. Przez kilka lat zajmowała się również szkoleniem oraz przygotowywaniem kandydatów na rodziców adopcyjnych oraz diagnozowaniem dzieci w Publicznym Ośrodku Adopcyjnym w Szczecinie. Od kilku lat współpracuje z Fundacją „Tulipan”, realizując pomoc psychologiczną w Zakładach Karnych. Łączy doświadczenie i wiedzę w indywidualnej pracy z klientem, proponując nowe metody. Jednocześnie dużo satysfakcji czerpie pracując z grupą w roli trenera, szkoleniowca czy nauczyciela akademickiego. Założycielka Centrum Psychologii i Terapii w Szczecinie.
e-mail: Katarzyna Jastrzębska (kate.jastrzebska@wp.pl)
Z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką TSR (certyfikat PSTTSR nr 65), trenerką, edukatorką w zakresie seksualności. W Gdańsku prowadzę prywatną praktykę- Gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego udzielając konsultacji i terapii oraz psychoterapii seksuologicznej. Zawodowo związana jestem także z trójmiejskim Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób LGBT+ „Tolerado”, działam na rzecz osób LGBT+ w inicjatywie „Model na rzecz równego traktowania” przy Urzędzie Miasta Gdańsk współtworząc równościowe polityki dla miasta, realizując założenia Modelu współpracowałam z Gdańskim Centrum Równego Traktowania udzielając wsparcia osobom dyskryminowanym i prowadząc grupę wsparcia. Jestem członkinią międzynarodowego projektu edukacyjno-badawczego „Doing Right(s)” na rzecz tęczowych rodzin. Jako trenerka wspomagam trójmiejskie organizacje prowadząc edukację antydyskryminacyjną. Wykładam również na Uniwersytecie SWPS na kierunkach psychologia i psychoseksuologia.
e-mail: Magdalena Łabędź (kontakt@magdalenalabedz.pl)
Doktor nauk humanistycznych, absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Uniwersytecie Śląskim (aktualnie Wydział Nauk Społecznych). Ukończyła Studia Podyplomowe Negocjacji Kryzysowych. Doświadczenie zawodowe w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach zdobywa od 2017 roku — współpracowała ze Śląskim Centrum Profilaktyki i Psychoterapii w Katowicach (Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień „Strefa Zmiany”) oraz z jednostkami penitencjarnymi w województwie śląskim. Jako terapeutka TSR (terapeutka w trakcie kształcenia PSTTSR) i interwentka kryzysowa współpracuje z Centrum Terapii Dialog w Warszawie.
Od 2014 roku prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej — w tym komunikacji kryzysowej, a także negocjacji, mediacji i praktycznego zastosowania modelu Porozumienia Bez Przemocy w przestrzeni interakcji społecznych. Warsztaty koordynuje i realizuje m.in. w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; jest także promotorką prac dyplomowych zogniskowanych wokół wielowymiarowości kategorii kryzysu. Od 2016 roku zajmuje się mediacją rodzinną. Na podstawie rekomendacji Ośrodka Mediacji Międzynarodowego Instytutu Rozwoju „Synergia” uzyskała wpis na listę mediatorów w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Od kilku lat aktywnie uczestniczy w Śląskim Festiwalu Nauki w Katowicach, upowszechniając wiedzę na temat budowania porozumienia i konstruktywnej komunikacji. Opiekunka projektów psychoprofilaktycznych dla dzieci i młodzieży z ramienia Uniwersytetu Śląskiego mających na celu rozwijanie kompetencji komunikacyjnych i zapobieganie zjawiskom mowy nienawiści i hejtu. W latach 2021-2022 prowadziła pierwszą w Katowicach grupę interwizyjną dla terapeutów TSR pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Systematycznie podnosi kompetencje zawodowe – bierze udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.
e-mail: Marzena Szymków-Gac (marzena@akademiarozwiazan.pl)
Z wykształcenia jestem psycholożką, terapeutką TSR (terapeutka w trakcie kształcenia PSTTSR) oraz dyplomowaną trenerką Komunikacji opartej na Empatii. Od 2015 roku prowadzę prywatną praktykę, w której prowadzę konsultacje i terapie. Obecnie związana jestem również ze Stowarzyszeniem Wspierania oraz Rozwoju Dzieci i Młodzieży PRO-MOC, w którym działam na rzecz zapewnienia szybszego dostępu do usług psychologicznych dla osób, które odbyły leczenie na Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Ośrodkami Pomocy Społecznej, stowarzyszeniami działającymi na rzecz wsparcia rodzin w kryzysie oraz prowadząc szkolenia dla kadr z zakresu przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Obecnie swoje oddziaływania koncentruję wokół wsparcia młodzieży zarówno w kontakcie indywidualnym, jak i poprzez prowadzenie grup rozwojowo-warsztatowych.
e-mail: Joanna Cieśluk-Janicka (joannacj.symetria@gmail.com)
jestem psychologiem i terapeutką (terapeutka w trakcie kształcenia PSTTSR), pracującą w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
Ukończyłam szkolenia z zakresu Interwencji Kryzysowej, Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (Niebieska Linia) i Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie (Niebieska Linia), terapii dzieci w nurcie TSR (Metoda Kids’ Skills). Jestem też realizatorką warsztatów psychoedukacyjnych „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.
Ważną część w moim rozwoju zawodowym stanowi dbanie o rozwój osobisty poprzez udział w treningach i warsztatach. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Od kilkunastu lat współpracuję z placówkami oświatowymi, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy z różnymi klientami. Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi różnych kryzysów – z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi i rodzinami. Prowadzę prywatny gabinet, a także współpracuję z Kliniką Terapii Calma w Gdańsku, gdzie prowadzę indywidualne sesje dla dorosłych i dla młodzieży.
Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i z wielkim szacunkiem podchodzę do ich historii.
e-mail: Sylwia Stecka-Nazaruk (sylwiastecka@gmail.com)
doradczyni specjalizującą się w obszarach seksualności i relacji. Seksuolożka i psychotraumatolożka w procesie kształcenia. Prowadzi prywatną praktykę stacjonarnie w Rotterdamie oraz online. Pracuje z klientami indywidualnymi, parami oraz polikułami (relacjami wieloosobowymi). W swojej pracy łączy podejście skoncentrowane na rozwiązaniach z terapiami psychoseksualnymi. Współpracuje z Uniwersytetem Erazma w Rotterdamie jako trenerka i instruktorką warsztatów o konsensualności, osobistych granicach,Diversity & Inclusion oraz skutecznego sojusznictwa. Od 2013 roku organizuje i prowadzikomercyjne warsztaty rozwojowe w obszarze seksualności.
e-mail: Natalia Grubizna (natalia.grubizna@gmail.com)
Doktor nauk społecznych, psycholog, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu/rozwiązaniach (PTPSR, PSTTSR), przewodnicząca Zespołu Współpracy Międzynarodowej oraz członkini Zespołu Badawczego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Krótkoterminowej (EBTA), redaktor czasopisma Journal of Solution Focused Practices (JSFP), współprzewodnicząca Zespołu Redakcyjnego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (PTPSR), w latach 2020-2023 wiceprezes oraz przewodnicząca Zespołu Badawczego PTPSR. Obecnie poszukuje sposobu na wzbogacenie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniu o model skoncentrowany na emocjach (EFT). Prowadzi psychoterapię par oraz psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży we własnym centrum psychoterapii „Inaczej” w Wadowicach w języku polskim, angielski, rumunskim. Autor lub współautor artykułów naukowych opublikowanych w narodowych oraz międzynarodowych czasopismach.
terapeuta TSR, psychoterapeuta w procesie szkolenia, pedagog resocjalizacji, rybniczanin. Pracuje w obszarze interwencji kryzysowej w Zabrzu i Łaziskach Górnych, prowadzi własną Pracownię Psychoterapii Kierunek Lepiej w Żorach. Mówiący po Czesku miłośnik zwierząt, przewodnik jurajski, mąż i tata. Zawodowo, także trener warsztatu umiejętności psychospołecznych i specjalista terapii środowiskowej. Potrafi uważnie obserwować, słuchać i "odpowiednie nadawać rzeczy słowo".
Swoją przygodę z TSR i PSTTSR, rozpoczął w 2009 roku. Pozostaje w zgodzie z faktem, że język dynamiczny adekwatniej opisuje rzeczywistość, jednak w uczuciach do podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach - "jest" stały. Założył i koordynuje Rybnickim Kołem PSTTSR. Twierdzi, za V. Franklem, że w każdej sytuacji człowiek ma wybór. Uważa, za swoją terapeutką, że niepodjęcie decyzji też jest decyzją. Uznaje, za własnym doświadczeniem terapeutycznym, że klient najbardziej oczekuje zrozumienia i wsparcia emocjonalnego, a zmiana... - jest nieunikniona.
Certyfikat nr 24 PSTTSR – terapeuta, Master SF Practitioner – 33/2022/IASTI, Certyfikat nr 112/2014 Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – specjalista terapii środowiskowej, Certyfikat jakości pracy trenera EQF 5 – Meritum 110/2012
Psycholożka, psychodietetyczka (SWPS), certyfikowana terapeutka TSR (nr certyfikatu 88), absolwentka Szkoły Trenerów Grupowych przy SWPS i Laboratorium Psychoedukacji. Od lat pracuje wspierając ludzi początkowo w biznesie a obecnie jako terapeutka. Na co dzień współpracuje z Centrum Terapii Dialog, bierze udział w pracach Poradni Zaburzeń Odżywiania. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, prowadzi warsztaty w zakresie wsparcia dla osób mierzących się z trudnościami w obszarze jedzenia oraz dla ich bliskich. Należy do PSTTSR, w którym brała udział w projekcie „pudełka TSR” w obszarze trudności z jedzeniem.
e-mail: Anna Mackiewicz (kontakt@annamackiewicz.pl)
mgr ekonomii, od ponad 3 lat związana z CTSR, dumna posiadaczka 2 schroniskowych psiaków, miłośniczka długich spacerów, wycieczek rowerowych oraz książek Sapkowskiego i Miszczuka.
Jako pracownik administracyjny zajmuje się kontaktem z uczestnikami szkoleń i koordynacją zapisów na kursy, w tym udziela odpowiedzi na zapytania kierowane drogą mailową oraz telefoniczną. Na bieżąco współpracuje z trenerami i innymi pracownikami CTSR w celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług.
e-mail: szkolenia@ctsr.pl
telefon: 535 928 011
Obecnie szczęśliwa emerytka, major w stanie spoczynku Służby Więziennej. Posiada wieloletni staż jako główna księgowa i kierownik działu finansowego w sferze budżetowej. Szczęśliwa żona i matka. Kocha zwierzęta, sama posiada pieska i chętnie przygarnęłaby kolejnego. Ceni sobie szczerość, lojalność i przyjaźń. Otwarta na nowe wyzwania.
Czas wolny poświęca rodzinie oraz nowym pasjom. Chętnie oddaje się ciekawej lekturze. Uwielbia oglądać filmy w szczególności thillery psychologiczne. Intryguje ją również ludzki umysł. Chętnie służy pomocą.
W CTSR zajmuje się kontaktem z absolwentami szkoleń i koordynacją zapisów na szkolenia.
e-mail: szkolenia@ctsr.pl
telefon: 535 928 011