Certyfikacja

Nasz ośrodek bierze udział w Programie Certyfikacyjnym Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów – TSR i uzyskał akredytację programów szkoleniowych na poziomie podstawowym, zaawansowanym i superwizyjnym.

Akredytacja PSTTSR

Oznacza to, że ukończone w naszej placówce szkolenia I stopnia TSR oraz II stopnia TSR dają możliwość rozpoczęcia procesu certyfikacji i ubiegania się o tytuł:

  • Terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
  • Konsultanta Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach
  • Trenera Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach
  • Superwizora Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach

Aktualny program certyfikacji jest dostępny na stronie Stowarzyszenia >>TUTAJ<<
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ścieżki kształcenia w nurcie TSR >>TUTAJ<<

Więcej informacji o Stowarzyszeniu znajdą Państwo na stronie: www.psttsr.pl

Przydatne dokumenty do pobrania:

 

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Pragniemy poinformować, że z dniem 1.01.2023 rok zamykamy Program Certyfikacji prowadzonej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Decyzja Rady Merytorycznej CTSR wynika z faktu, że zależy nam na scalaniu i integrowaniu środowiska osób pracujących w nurcie TSR/PSR i tym samym współpracy i ujednolicaniu systemów certyfikacyjnych Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W praktyce oznacza to, że nie będziemy już rozpoczynać nowych procesów ( bez względu na poziom w certyfikacji).

Oczywiście wszystkie obecnie trwające procesy certyfikacyjne będziemy prowadzić do ich zakończenia.

Proces Certyfikacji opracowany został dla tych chętnych, którzy po ukończeniu szkoleń TSR chcą ubiegać się o certyfikaty potwierdzające ich kompetencje pracy w tym nurcie.
Nasze szkolenia TSR I i TSR II oraz SUP i superwizje odbywają się bez zmian, na tych samych zasadach.
Po ukończeniu szkolenia, jak dotychczas u nas, otrzymują Państwo zaświadczenie o odbyciu szkolenia, tak samo, jak w innych ośrodkach szkolących. Natomiast certyfikat przyznawany jest w procesie certyfikacji. Przystąpienie do procesu certyfikacji jest dla osób chętnych, które w ten sposób chcą potwierdzić swoje kompetencje terapeutyczne.

Osoby zainteresowane procesem certyfikacji zachęcamy do zapoznania się z wymogami Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( www. psttsr.pl). Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: m.lakowska@gmail.com.