Zapisy – TSR – poziom podstawowy

Szkolenia na rok 2024 *

informacja dot. wolnych miejsc lub zapisu na listę rezerwową, może różnic się ze stanem faktycznym. Aktualną informację otrzymują Państwo pisząc do nas: szkolenia@ctsr.pl.

Grupa IA stacjonarna Warszawa - 2024 r. (w toku)

06-07.04.2024 godz. 09.00-17:30 Paula Klemińska
22-23.05.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska
26-28.06.2024 godz. 09.00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IB stacjonarna Warszawa - 2024 r. (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

18-19.06.2024 godz. 08.30-17:00 Paula Klemińska
13-14.07.2024 godz. 09.00-17:30 Marzena Szymków-Gac
21-23.08.2024 godz. 09.00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IC stacjonarna Warszawa - 2024 r. (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

16-17.09.2024 godz. 08.30-17:00 Paula Klemińska
24-25.10.2024 godz. 08.30-17:00 Monika Lakowska
26-28.11.2024 godz. 08.30-17:00 Ewa Podgórska

Zapisz się 

Grupa IA stacjonarna Katowice w 2024 r. (w toku)

10-11.04.2024 godz. 09.00-17:30 Monika Lakowska
14-15.05.2024 godz. 09.00-17:30 Izabella Warchoł
28-30.06.2024 godz. 09.00-17:30 Marzena Szymków-Gac

Zapisz się 

Grupa 19 online (w toku)

20-21.04.2024 godz. 09.00-17:30 Marzena Szymków-Gac
17-18.05.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka
28-30.06.2024 godz. 09.00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa 20 online (w toku)

06-07.05.2024 godz. 09.00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
04-05.06.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska
01-03.07.2024 godz. 09.00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa 20a online (w toku)

11-12.05.2024 godz. 09.00-17:30 Paula Klemińska
01-02.06.2024 godz. 09.00-17:30 Magdalena Łabędź
21-23.06.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka

Zapisz się 

Grupa 21 online (w toku)

25-26.05.2024 godz. 08.30-17:00 Sylwia Stecka-Nazaruk
10-11.06.2024 godz. 09.00-17:30 Katarzyna Jastrzębska
28-30.06.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Ciesluk-Janicka

Zapisz się 

Grupa 22 online (w toku)

06-07.06.2024 godz. 08.30-17:00 Sylwia Stecka-Nazaruk
02-03.07.2024 godz. 09.00-17:30 Magdalena Łabędź
01-03.08.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka

Zapisz się 

Grupa 23 online (w toku)

18-19.06.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska
18-19.07.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka
11-13.08.2024 godz. 08.30-17:00 (11.08 godz. 9-17:30) Paula Klemińska

Zapisz się 

Grupa 24 online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

24-25.06.2024 godz. 08.30-17:00 Paula Klemińska
25-26.07.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka
28-30.08.2024 godz. 09.00-17:30 Katarzyna Jastrzębska

Zapisz się 

Grupa 25 online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

25-26.06.2024 godz. 09.00-17:30 Radosław Cieśluk
22-23.07.2024 godz. 8.30-17:00 Paula Klemińska
21-23.08.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska

Zapisz się 

Grupa 25A online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

27-28.06.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska
18-19.07.2024 godz. 09.00-17:30 Izabella Warchoł
08-10.08.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka

Zapisz się 

Grupa 26 online (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

05-06.07.2024 godz. 09.00-17:30 Katarzyna Jastrzębska
03-04.08.2024 godz. 09.00-17:30 Magdalena Łabędź
12-14.09.2024 godz. 08.30-17:00 Sylwia Stecka-Nazaruk

Zapisz się 

Grupa 27 online

12-13.07.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka
24-25.08.2024 godz. 09.00-17:30 Marzena Szymków-Gac
19-21.09.2024 godz. 09.00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa 28 online

12-13.07.2024 godz. 09.00-17:30 Izabella Warchoł
01-02.08.2024 godz. 09.00-17:30 Magdalena Łabędź
19-21.09.2024 godz. 09.00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka

Zapisz się 

Grupa 29 online

25-26.07.2024 godz. 09.00-17:30 Izabella Warchoł
08-09.08.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska
02-04.09.2024 godz. 09.00-17:30 Magdalena Łabędź

Zapisz się 

Grupa 30 online

29-30.07.2024 godz. 08.30-17:00 Paula Klemińska
03-04.09.2024 godz. 09.00-17:30 Ewa Podgórska
10-12.10.2024 godz. 08.30-17:00 Sylwia Stecka-Nazaruk

Zapisz się 

Grupa 31 online

10-11.09.2024 godz. 09:00-17:30 Katarzyna Jastrzębska
07-08.10.2024 godz. 08.30-17:00 Paula Klemińska
07-09.11.2024 godz. 09:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa 32 online

14-15.09.2024 godz. 09:00-17:30 Marzena Szymków-Gac
11-12.10.2024 godz. 09:00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka
27-29.11.2024 godz. 09:00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa 33 online

18-19.09.2024 godz. 09:00-17:30 Ewa Podgórska
28-29.10.2024 godz. 08:30-17:00 Paula Klemińska
27-29.11.2024 godz. 09:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa 34 online

26-27.09.2024 godz. 09:00-17:30 Monika Lakowska
12-13.10.2024 godz. 09:00-17:30 Marzena Szymków-Gac
07-09.11.2024 godz. 08:30-17:00 Sylwia Stecka-Nazaruk

Zapisz się 

Grupa 35 online

27-28.09.2024 godz. 09:00-17:30 Joanna Cieśluk-Janicka
26-27.10.2024 godz. 09:00-17:30 Marzena Szymków-Gac
19-21.11.2024 godz. 09:00-17:30 Ewa Podgórska

Zapisz się