Zapisy TSR – poziom zaawansowany

Szkolenia na rok 2024 *

informacja dot. wolnych miejsc lub zapisu na listę rezerwową, może różnic się ze stanem faktycznym. Aktualną informację otrzymują Państwo pisząc do nas: szkolenia@ctsr.pl.

Grupa II Szczecin (zajęcia hybrydowe: stacjonarne-online) w toku

23-24.04.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk - zajęcia stacjonarne
06.05.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka - zajęcia online
23-25.05.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś - zajęcia stacjonarne
17-18.06.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł - zajęcia online
05-06.07.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias - zajęcia online
20-22.09.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk - zajęcia stacjonarne

Zapisz się 

Grupa IIA (w toku)

28-29.01.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
05.02.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
28.02-01.03.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
22-23.03.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
26-27.04.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
15-17.05.2024 g. 9:00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IIB (lista pełna)

05-06.02.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
19.02.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
13-15.03.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
09-10.04.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
17-18.05.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
06-08.06.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa IIBa (w toku)

18-19.02.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
26.02.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
04-05.03.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
02-04.04.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
28-29.05.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
24-26.06.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa IIC (w toku)

07-08.03.2024  g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
11.03.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
26-27.03.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
10-12.04.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
27-28.05.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
07-09.06.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa IID (w toku)

24-25.03.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
08.04.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
17-19.04.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
15-16.05.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
21-22.06.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
09-11.07.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa IIE (w toku)

20-21.04.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
22.04.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
13-15.05.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
21-22.06.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
05-06.08.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
20-22.09.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś

Zapisz się 

Grupa IIF (w toku)

06-07.05.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
13.05.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
03-05.06.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
15-16.07.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
05-06.08.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
12-14.10.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś

Zapisz się 

Grupa IIG (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

08-09.07.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
25-26.07.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
19.08.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska-Wysogrocka
29-30.08.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
11-13.09.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
16-18.10.2024 g. 9:00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IIH (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

30-31.07.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
26.08.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska-Wysogrocka
12-13.09.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
08-10.10.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
25-26.11.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
12-14.12.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa II J Gdańsk (zajęcia hybrydowe: stacjonarne i online) (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

23-24.07.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł - zajęcia online
30.08.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka - zajęcia stacjonarne
16-18.09.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś - zajęcia stacjonarne
17-18.10.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk - zajęcia stacjonarne
04-05.11.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias - zajęcia online
10-12.12.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś - zajęcia stacjonarne

Zapisz się 

Grupa IIK (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

27-28.09.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
30.09.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska-Wysogrocka
07-08.10.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
29-30.10.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
12-14.11.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
19-21.12.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się