Zapisy TSR – poziom zaawansowany

Szkolenia na rok 2023/2024 *

informacja dot. wolnych miejsc lub zapisu na listę rezerwową, może różnic się ze stanem faktycznym. Aktualną informację otrzymują Państwo pisząc do nas: szkolenia@ctsr.pl.

Grupa II Szczecin (zajęcia hybrydowe: stacjonarne-online) lista pełna, zapis na listę rezerwową

23-24.04.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk - zajęcia stacjonarne
06.05.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka - zajęcia online
23-25.05.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś - zajęcia stacjonarne
17-18.06.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł - zajęcia online
05-06.07.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias - zajęcia online
20-22.09.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk - zajęcia stacjonarne

Zapisz się 

Grupa IIA (w toku)

28-29.01.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
05.02.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
28.02-01.03.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
22-23.03.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
26-27.04.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
15-17.05.2024 g. 9:00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IIB (lista pełna)

05-06.02.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
19.02.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
13-15.03.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
09-10.04.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
17-18.05.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
06-08.06.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa IIBa (w toku)

18-19.02.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
26.02.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
04-05.03.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
02-04.04.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
28-29.05.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
24-26.06.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa IIC (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

07-08.03.2024  g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
11.03.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
26-27.03.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
10-12.04.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
27-28.05.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
07-09.06.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa IID (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

24-25.03.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
08.04.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
17-19.04.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
15-16.05.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
21-22.06.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
09-11.07.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa IIE (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

20-21.04.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
22.04.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
13-15.05.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
21-22.06.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
05-06.08.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
20-22.09.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś

Zapisz się 

Grupa IIF (lista pełna, zapis na listę rezerwową)

06-07.05.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
13.05.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
03-05.06.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
15-16.07.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
05-06.08.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
12-14.10.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś

Zapisz się 

Grupy 2023/2024 r. aktualnie trwające:

Grupa IIU (w toku)

10-11.10.2023 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
14-16.11.2023 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
09-10.12.2023 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
15.01.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
01-02.02.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
05-07.03.2024 g. 9:00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IIW (w toku)

20-22.10.2023 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
06.11..2023 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
30.11-01.12.2023 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
08-09.01.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
05-06.02.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
22-24.03.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś

Zapisz się 

Grupa IIX (w toku)

03-04.11.2023 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
20.11..2023 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
04-06.12.2023 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
29-30.01.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
12-13.02.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
14-16.03.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa IIY (w toku)

15-16.11.2023 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
30.11..2023 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
13-15.12.2023 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
01-02.02.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
22-23.02.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
13-15.03.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się 

Grupa IIZA (w toku)

26-27.11.2023 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
11.12.2023 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
12-14.01.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
19-20.02.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
18-19.03.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
25-27.04.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł

Zapisz się 

Grupa IIZB (w toku)

09-10.12.2023 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
18.12.2023 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
19-21.01.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
04-05.03.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
23-24.03.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
24-26.04.2024 g. 9:00-17:30 Monika Lakowska

Zapisz się 

Grupa IIZC (w toku)

16-17.12.2023 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk
15-16.01.2024 g. 9:00-17:30 Izabella Warchoł
02-04.02.2024 g. 9:00-17:30 Agnieszka Szrejter-Łoś
04.03.2024 g. 9:00-17:30 Aleksandra Dejewska- Wysogrocka
12-13.04.2024 g. 9:00-17:30 Luis Alarcon Arias
08-10.05.2024 g. 9:00-17:30 Radosław Cieśluk

Zapisz się